середу, 31 грудня 2014 р.

Вечір - присвята

     У неділю в Тисменичанському будинку культури відбувся благодійний вечір - присвята " До Бога душу піднімати, йдучи в шаленій боротьбі, Життя Трьом цінностям віддати, а Честь залишити собі ! " Люди зібралися, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам'яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час ХХ - ХХІ століття, які боролись за волю України. А також вшанувати тих людей, які зараз воюють на Сході України у зоні АТО. На вечір були запрошені односельчани,які воюють на Сході та їхні родини.
     Вечір розпочався із спільної молитви, яку провів священник Михайло Цюрпіта. На вечорі звучала зворушлива поезія, лунали патріотичні пісні.Свої власні вірші присвячені цій темі читали: учениця 6-го кпасу Возна Яна та учениця 7-го класу Ріпа Ліля. Хвилиною мовчання та запалюванням сотні свічок вшанували пам'ять всіх загиблих на Майдані та в АТО.
     Вечір підготували працівники будинку культури, школи, музичної школи, бібліотеки, дитячого садочка. Зібрані кошти підуть на потреби наших односельчан, що воюють в АТО.
 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар