пʼятниця, 28 травня 2021 р.

Інформ - досьє

 

     Щороку 31 травня весь світ відзначає День боротьби з тютюнопалінням. Статистика щодо паління і його наслідків насправді жахлива, і не лише в Україні, а й у світі.  Паління – дуже важлива проблема сучасного світу. Боротьба з нею ведеться різними способами, але на жаль вони не мають такого  великого успіху як би хотілося.

     Щоб привернути увагу молоді до цієї проблеми, сьогодні бібліотекарі бібліотеки - філії № 22 с. Тисменичани Івано – Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради, з учнями 10-го класу Тисменичанського ліцею, провели інформ – досьє «Димні світи. Що треба знати про куріння». Учням розповідали про міфи і факти про куріння, з чого виробляють сигарети, які особливо небезпечні хімічні сполуки містяться там. Інформація про кількість та назви хімічних сполук вразила і шокувала учнів, бо з чого зроблена сигарета вони і не задумувались. Дізнались діти як борються з курінням і в інших країнах, зокрема в Швеції та Німеччині, також отримали пам’ятки «Що є у сигареті?»

     Паління та його вплив на організм людини стали сьогодні і медичною проблемою, тому варто замислитись: запалювати цигарку, чи зберегти своє і довколишніх здоров’я. Треба завжди пам’ятати!  Ваше здоров’я – у Ваших руках!Немає коментарів:

Дописати коментар